Jak zarządzać swoją energią życiową – kompleksowo, ale z lekkością

Jak zarządzać swoją energią życiową – kompleksowo, ale z lekkością

W lutym poprowadzę niezwykle energetyczny kurs on-line, do którego serdecznie zapraszam Kobiety, które chcą silniej poczuć swoją wewnętrzną moc, podnieść poziom swoich wibracji i lepiej zarządzać swoją energią życiową, aby mieć jej pod dostatkiem! 

Kurs „UMOCNIONA I PEŁNA ENERGII”

To z jednej strony kompleksowe podejście do zarządzania swoją energią (umysł i ciało), w oparciu o naukę współczesną (psychologia, neurobiologia i fizyka kwantowa), elementy nauk starożytnych i techniki pracy z ciałem.

A jednocześnie – podejście jest bardzo praktyczne. Minimum teorii, maksimum prostych skutecznych, przetestowanych na mnie samej ćwiczeń i praktyk, dających szybki i trwały efekt. A wszystko dostosowane do stylu życia Kobiety w XXIw. I w dodatku – podane z lekkością, żeby mieć z tego dobrą zabawę!

Aby móc żyć tak, jak pragniesz i realizować to, na czym Ci zależy, potrzebujesz dobrego zarządzania własną energią. W tym kursie nauczysz się, jak o siebie NAPRAWDĘ zadbać, aby mieć więcej sił witalnych. Pokażę Ci, jak niepotrzebnie nie tracić energii, jak wzmacniać w sobie wewnętrzną moc i pokłady wysokowibracyjnej energii.

Ten kurs jest jak BARDZO PRAKTYCZNA CHECK-LISTA w temacie właściwego zarządzania swoją energią życiową. Przygotowałam dla Ciebie wyselekcjonowaną listę skutecznych i bardzo zróżnicowanych narzędzi. Abyś mogła z nich wybrać te, które będą najbardziej pasowały do Ciebie i Twojego stylu życia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Więcej o kursie – czego się nauczysz, jakie narzędzia otrzymasz i co Ci to da tutaj

To nie jest jakiś kolejny kurs, ale cykl 4 podnoszących wibracje spotkań on-line NA ŻYWO. Odbywają się we wtorki o godz. 9:00 i są nagrywane. Cudownie, jeśli możesz być na żywo, ale masz też możliwość odsłuchania w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapewniam, że już sam udział w spotkaniu (niezależnie, czy w wersji na żywo, czy odsłuchiwanej) sprawi, że poczujesz się doenergetyzowana, a co dopiero praktykowanie rekomendowanych przeze mnie ćwiczeń!

Masz do wyboru jeden z 3 wariantów, różniących się zakresem i ceną – możesz więc dopasować go swoich preferencji tutaj

Ogromnie się cieszę na tę niezwykłą energetyzującą przygodę!
Ania

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.